Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Narzędzia ręczne » Agentools Sp. z o.o. Sp. k

Profil firmy:

Agentools Sp. z o.o. Sp. k

Agentools Sp. z o.o. Sp. k

Kategoria: Narzędzia ręczne

ul. Oliwkowa 10A
61-306 Poznań
woj. wielkopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:61 87 19 000
WWW: http://agentools.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Agentools to polskie przedstawicielstwo handlowe niemieckich producentów profesjonalnych narzędzi ręcznych. Firma powstała z przekształcenia działającego od 1999 roku Biura Handlowego A.Baraniok.

Działamy jako agent handlowy reprezentując na zasadach wyłączności firmy: Bessey, Knipex, Ruko, Rennsteig, Stabila, Testboy oraz Wera. Nasze główne zadanie to organizacja sieci dystrybucji, koordynacja działań marketingowych, szkolenia oraz prezentacje produktów. Sprzedaż produktów reprezentowanych przez nas producentów prowadzą wyłącznie autoryzowani dystrybutorzy.

Podstawą zadowolenia z narzędzia jest jego odpowiedni dobór. Stąd też koncentrujemy działalność na współpracy z użytkownikiem, demonstrujemy oraz dobieramy produkty tak aby najefektywniej spełniały swoje zadania. Do dyspozycji naszych dystrybutorów oraz klientów są zarówno samochody wyposażone w produkty demonstracyjne jak i wsparcie i wiedza techniczna producentów

Galeria:

Agentools Sp. z o.o. Sp. k
Agentools Sp. z o.o. Sp. k
Agentools Sp. z o.o. Sp. k
Agentools Sp. z o.o. Sp. k
Agentools Sp. z o.o. Sp. k
Agentools Sp. z o.o. Sp. k

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.