Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Trampoliny » Athletic Shop

Profil firmy:

Athletic Shop

Athletic Shop

Kategoria: Trampoliny

ul. Lubelska 20/20A
03-802 Warszawa
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:22 618 82 88
WWW: http://www.trampoliny.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

To niezastąpiony sprzęt w każdej dobrze wyposażonej siłowni. Idealne do ćwiczeń aerobowych, ponieważ przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.

Ćwiczenia poprawiają kondycję oraz koordynację ruchową. Organizm staje się silniejszy i zwiększa się jego odporność. Udowodniono również, że dzięki ćwiczeniom zmniejsza się cellulit u osób borykających się z tą dolegliwością.

Regularne wykonywanie ćwiczeń na tym przyrządzie umożliwia znaczną redukcję tkanki tłuszczowej, wzmacnia serce, obniża ciśnienie krwi i redukuje cholesterol. Ponadto dzięki naszym produktom szybko uporasz się z codziennym stresem.

Nasza oferta również jest niezastąpione dla dzieci, gdyż łączy przyjemne z pożytecznym. Skoki angażują większość partii mięśni, nieznacznie obciążając układ kostny, dlatego zalecane są przez lekarzy dzieciom mających problemy z wadami postaw.

Nie trzeba kupować profesjonalnych trampolin treningowych. Wystarczą zwykłe ogrodowe by zlikwidować napięcie, popracować nad zdrowiem i kondycją. Zapraszamy do naszej Warszawskiej siedziby.

Trampoliny dla dzieci

Doskonały sposób, by zapewnić dzieciom wiele godzin fantastycznej zabawy. To aktywny sposób spędzania czasu, który Państwa pociechy będą po prostu uwielbiać. Wybór proponowanych przez nas produktów to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa.

Trampoliny ogrodowe

Tego typu modele cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. To sposób na to, aby nie opuszczając własnego ogrodu oddać się fascynującej rozrywce, pozwalającej na rozluźnienie się i oderwanie od codziennych spraw. Zapewniamy szeroki wybór trampolin ogrodowych oraz powiązanego z nimi asortymentu.

Trampolony mini

Modele mini to propozycja dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z trampolinami. Te niewielkie modele w bardzo korzystnych cenach z pewnością uatrakcyjnią Państwu, bądź Państwa pociechom niejedno popołudnie.

Galeria:

Athletic Shop
Athletic Shop
Athletic Shop
Athletic Shop
Athletic Shop

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Firmy pokrewne:


Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.