Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Place zabaw » Avis

Profil firmy:

Avis

Avis

Kategoria: Place zabaw

ul.Turystyczna 106
20-230 Lublin
woj. lubelskie

Poleć firmę:

         


Telefon:516 030 131
WWW: http://www.avisplacezabaw.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma AVIS funkcjonuje na rynku placów zabaw od 2002 roku. Dział handlowy wraz z nowoczesnym zakładem produkcyjnym mieści się w Lublinie. Sami projektujemy i wykonujemy aranżacje placów zabaw w miastach, gminach, osiedlach, szkołach i przedszkolach. Dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technologicznym oraz wykwalifikowaną kadrą produkcyjną. Podczas produkcji nie zatrudniamy podwykonawców co gwarantuje najwyższą jakość za najniższą cenę. Dziesięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam ugruntować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć bardzo bogatą wiedze w zakresie projektowania, produkcji i montażu urządzeń zabawowych.

Podstawą naszej oferty są zestawy w wersji Standard zbudowane na bazie drewna sosnowego rdzeniowego, toczonego cylindrycznie mocowanego w betonowych fundamentach. Wersja Standard może występować w tzw. wersji Standard „Plus” – mocowanie do podłoża za pomocą stalowych kotw.

W tym roku mamy przyjemność przedstawić Państwu nową linię tych samych urządzeń w wersji Premium, Premium „Plus” i Exclusive „Plus”. Urządzenia w wersji Premium budowane są na bazie drewna bezrdzeniowego toczonego cylindrycznie. Tak samo jak w wersji Standard klient ma możliwość zamówienia wersji mocowanej do podłoża za pomocą stalowych kotw – Premium „Plus”.

Nowością w naszej ofercie jest trzecia linia urządzeń w wersji Exclusive „Plus”. Bazą tych produktów jest drewno klejone warstwowo. Wersja Exclusive „Plus” mocowana jest do podłoża za pomocą stalowych kotw. Do produkcji bujaków sprężynowych, zabezpieczeń oraz daszków w zestawach wykorzystujemy sklejkę z drzew liściastych, wodoodporną, laminowaną filmem melaminowym. Oferujemy także możliwość zamiany elementów wykonanych ze sklejki na płytę HDPE – wersja Lux HDPE.

Galeria:

Avis
Avis
Avis
Avis
Avis
Avis

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.