Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Narzędzia ręczne » BART-ECH

Profil firmy:

BART-ECH

BART-ECH

Kategoria: Narzędzia ręczne

ul. Wrocławska 42
56-400 Oleśnica
woj. dolnośląskie

Poleć firmę:

         


Telefon:071/ 314 32 65
WWW: http://www.bart-ech.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

 Firma "BART-ECH" zajmuje się handlem i profesjonalnym doradztwem technicznym w dziedzinie: materiałów ściernych, narzędzi specjalistycznych oraz kompleksową obsługą zaopatrzenia firm zarówno produkcyjnych jak i handlowych w materiały eksploatacyjne, BHP i wszelkiego rodzaju narzędzia.

    Świadczymy usługi o wysokim standardzie, terminowo i na dogodnych warunkach, a nasz profesjonalnie wyszkolony personel zapewni Państwu fachowe doradztwo jak i pomoże rozwiązać problemy natury technicznej.

    W chwili obecnej mamy do zaoferowania dużą gamę materiałów pochodzenia krajowego jak i czołowych producentów zagranicznych. W dziedzinie materiałów ściernych posiadamy w ciągłej sprzedaży produkty tak znanych marek jak 3M, LUKAS-ERZETT materiały ścierne, ANDRE czy SZCZOTEX. Z kolei z dziedziny narzędzi pneumatycznych amerykański producent DYNABRADE znany z najwyższej klasy urządzeń pneumatycznych.

    Celem naszej firmy jest zapewnienie klientom możliwie najlepszych wyników oraz wzrost efektywności produkcji, a podstawą jest budowa wzajemnego zaufania z perspektywą długoletniej współpracy.

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do owocnej współpracy.

Galeria:

BART-ECH
BART-ECH
BART-ECH
BART-ECH
BART-ECH
BART-ECH

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.