Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Blogi » Blog Andrzej Krysiak

Profil firmy:

Blog Andrzej Krysiak

Blog Andrzej Krysiak

Kategoria: Blogi

ul. Rolna 6
62-081 Baranowo
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Biuro Handlowo-Usługowe Andrzej Krysiak powstało w 1990 roku. Od początku działalności przedsiębiorstwo oferuje maszyny i urządzenia ogrodnicze uznanych marek, świadcząc także usługi serwisowe. W ofercie firmy znajdują się urządzenia elektryczne i spalinowe do prac w ogrodnictwie, rolnictwie, leśnictwie oraz do prac komunalnych. BHU A. Krysiak ma swoją siedzibę w Baranowie koło Poznania przy ul. Rolnej 6.

Firma oferuje szeroki asortyment sprzętu ogrodniczego: od kosiarek (ręcznych, elektrycznych i spalinowych), poprzez odkurzacze i dmuchawy do traktorów trawnikowych i glebogryzarek. W ofercie firmy także szeroki wybór sprzętu leśnego – pilarki łańcuchowe, rozłupywarki, kosy oraz komunalnego – pełna gama profesjonalnych urządzeń do czyszczenia, odśnieżania i koszenia.

Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. W 2011 roku po raz czwarty otrzymała tytuł „Gazela Biznesu”. Tytuł ten, przyznawany co roku przez dziennik „Puls Biznesu” jest potwierdzeniem wysokiej pozycji rynkowej i przynależności do elitarnego grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. W 2012 po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni w rankingu „DIAMENTY FORBESA”.

Galeria:

Blog Andrzej Krysiak
Blog Andrzej Krysiak

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.