Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Ogrodzenia drewniane » Centrum Ogrodzeń

Profil firmy:

Centrum Ogrodzeń

Centrum Ogrodzeń

Kategoria: Ogrodzenia drewniane

Wielgolas Brzeziński 28A
05-074 Halinów
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Witamy w CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR!
To jedyny taki wybór ogrodzeń "w okolicach Warszawy"

CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR to prężnie rozwijająca się firma rodzinna z wieloletnim (od 2002r.) doświadczeniem w swojej branży. Firma mieści się w województwie mazowieckim, na terenie gminy Halinów w miejscowości Wielgolas Brzeziński 28A przy samej trasie A2 Warszawa - Mińsk Maz. , w odległości około 26 km od centrum W-wy na wschód. Współrzędne GPS: N52.201803°, E21.392489°

Firma działa w zakresie dystrybucji ogrodzeń zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, osiedli jak i w specjalistycznych obiektach: wojskowych, sportowych - m.in. boiska, korty tenisowe. Ponadto współpracuje z wieloma hurtowniami i składami budowlanymi na terenie całego kraju.

CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR to całościowa oferta ogrodzeń „od A do Z” po bardzo atrakcyjnych cenach. Firma posiada bogatą ofertę ogrodzeń metalowych, systemowych, drewnianych, betonowych oraz wszelkie niezbędne akcesoria ogrodzeniowe, a od tego roku również siatki techniczne oraz siatki dla hodowców zwierząt. Na Składzie Firmowym dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych wzorów, katalogi, zdjęcia, istnieje również możliwość realizacji zamówień indywidualnych wg projektu Klienta.

Ponadto Firma przyjmuje zamówienia na telefon i e-mail, zapewnia dostawę towaru na miejsce oraz dysponuje możliwością montażu lub wykonawstwa na bardzo dogodnych warunkach.

Zapraszamy do zapozna znania się z naszą ofertą a szczególnie do obejrzenia bogatej (ponad 300 zdjęć) galerii zdjęć naszych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Galeria:

Centrum Ogrodzeń
Centrum Ogrodzeń
Centrum Ogrodzeń
Centrum Ogrodzeń
Centrum Ogrodzeń
Centrum Ogrodzeń

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.