Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Pergole » Dombal

Profil firmy:

Dombal

Dombal

Kategoria: Pergole

ul. Wał Miedzeszyński 584
03-994 Warszawa
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:22 672 00 10
WWW: http://www.dombal.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Witamy na naszej nowej stronie internetowej!
Mamy nadzieję, że znajdziecie tu potrzebne Wam informacje, a nasz serwis internetowy spotka się z Waszą przychylnością i będziecie tu wracać po interesujące Was materiały i informacje.

Dombal działa na rynku od 1996 roku. Od lat zajmujemy się sprzedażą DREWNA OGRODOWEGO w kilku naszych sklepach firmowych. Czujemy się doświadczoną i kompetentną firmą w dziedzinie DREWNA OGRODOWEGO oraz DREWNIANYCH KONSTRUKCJI ZEWNĘTRZNYCH.

Od roku 2000 jesteśmy dystrybutorem produktów do zabudowy powierzchni - ECORASTER SYSTEM. Doskonałe walory użytkowe i techniczne kratek drogowo-trawnikowych ECORASTER potwierdziło wielu zadowolonych klientów.
Jednocześnie jesteśmy dystrybutorami wysokiej jakości impregnatów oraz olejów renomowanych niemieckich firm OSMO i REMMERS.
Ponadto zajmujemy się dystrybucją takich marek jak ICOPAL i BLUE RABBIT (drewniane zabawki ogrodowe).

Obecnie w planach jest rozbudowa sieci sklepów w bliskich okolicach miasta Warszawa oraz minimalizacja oferty usługowej na rzecz rozbudowy sieci handlowej.

Kilka lat temu rozpoczeliśmy także produkcję i dystrybucję PROFESJONALNYCH ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY. Od roku 2002 sprzedajemy te produkty pod wspólną marką - PMO ( Park Miasto Osiedle ).

Zapraszamy do współpracy.

Sprzedaż detaliczna i podstawowe informacje o produktach i usługach dostępne bezpośrednio w naszych sklepach firmowych.
Sprzedaż hurtowa i dystrybucja oraz obsługa firm i instytucji - prosimy o kontakt z naszym głównym oddziałem przy ul. Wał Miedzeszyński 584 w Warszawie.

Galeria:

Dombal
Dombal
Dombal
Dombal
Dombal
Dombal

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Firmy pokrewne:


Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.