Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Pergole » Eurol

Profil firmy:

Eurol

Eurol

Kategoria: Pergole

ul.Światowida 5-7
45-325 Opole
woj. opolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:77 458 20 90
WWW: http://www.eurol.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

EUROL jest firmą prywatną, powstałą w marcu 1994 roku skupiającą się początkowo na działalności handlowej. Współwłaściciel firmy Sławek Czarnotta w 1994 roku rozpoczął swoją przygodę z branżą osłonową.

Przez okres 9 lat zdobywał doświadczenie w poznawaniu procesów produkcji wszelkiego rodzaju osłon okiennych dostępnych na rynkach krajowych i zagranicznych. Wiedza i doświadczenie, które nabył przez lata pozwoliły mu stać się niekwestionowanym specjalistą w tej dziedzinie.

Bardzo dynamiczny rozwój firmy EUROL nastąpił na początku 2003 roku, kiedy to podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji niektórych systemów osłonowych. Dążenie do stosowania nowoczesnych rozwiązań, uzyskiwania najwyższej jakości produktów oraz stałe obniżanie kosztów produkcji przyczyniły się do bardzo korzystnych zmian w strukturze organizacyjnej firmy.

Stopniowo rozwijamy i stale powiększamy swoją ofertę o najnowsze rozwiązania z zakresu technik osłonowych oraz poszerzamy rynki zbytu. Dzięki własnemu zaangażowaniu oraz pracy całego zespołu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Możemy poszczycić się obsługą największych firm i instytucji z terenu opolszczyzny i innych rejonów kraju. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do obsługi rynku indywidualnego.

W ciągu całego okresu dotychczasowej działalności realizujemy na każdym etapie politykę wg. zasady, że „jakość produktu i zadowolenie klienta – drogą do sukcesu”.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy i do osobistych kontaktów w biurach obsługi klienta.

Galeria:

Eurol
Eurol

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Firmy pokrewne:


Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.