Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Hamaki » F.H. DOMATOR

Profil firmy:

F.H. DOMATOR

F.H. DOMATOR

Kategoria: Hamaki

ul. Międzyrzecka 100 D
21-400 Łuków
woj. lubelskie

Poleć firmę:

         


Telefon:48 25 798 6795
WWW: http://www.edomator.pl

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma DOMATOR została założona w 1990 roku i ma długoletnie doświadczenie w handlu i produkcji różnego rodzaju asortymentu wyposażenia domu. Wyznacznikiem naszej działalności jest dostarczanie naszym klientom i odbiorcom wysokiej jakości rolet i karniszy. Solidne i dobrej jakości okna wykonane z materiałów PCV lub drewna wymagają odpowiedniej oprawy, która pozwoli stworzyć w pomieszczeniach atmosferę dogodną do wypoczynku bądź pracy. Szeroki wachlarz ponad 900 produktów oferowanych przez firmę DOMATOR pozwoli na stworzenie w pomieszczeniu takiego klimatu jaki tylko można sobie wymarzyć. Równocześnie bogata gama kolorystyczna pozwoli sprostać każdemu zamówieniu.

 

DOMATOR jest prawdziwym liderem w swojej branży. Jako przedsiębiorstwo rodzinne działamy od 1990 roku, wielokrotnie unowocześniając i sukcesywnie rozwijając naszą działalność. Siedziba naszej firmy oraz zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Łuków w województwie lubelskim. DOMATOR obecnie to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją rolet i importem karniszy metalowych bezpośrednio z Chin, przez co możemy zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny. Działamy głównie na terenie Polski Wschodniej, ale realizujemy także zamówienia z innych części kraju dowożąc towar osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

 

Terminowość, wysoka jakość i atrakcyjna cena, to zdecydowanie cechy charakterystyczne naszych produktów. Materiał używany do produkcji jest poddany drobiazgowej kontroli, a części niespełniające standardów są usuwane z linii produkcyjnej. Kontrola i analiza produkcji pozwala nam także być na bieżąco z trendami ekologicznymi i jakościowymi, by zaspokoić zapotrzebowanie na funkcjonalne oraz solidne produkty w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest tak skonstruowana, że potrafi dostosować się do każdego wnętrza, począwszy od stylów nowoczesnych przez te o bardziej tradycyjnym charakterze.

Galeria:

F.H. DOMATOR
F.H. DOMATOR
F.H. DOMATOR
F.H. DOMATOR
F.H. DOMATOR
F.H. DOMATOR

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.