Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Fora ogrodnicze » Forum.swiatkwiatow.pl

Profil firmy:

Forum.swiatkwiatow.pl

Forum.swiatkwiatow.pl

Kategoria: Fora ogrodnicze

ul.Grochowska 316/320 lok.210
03-839 Warszawa
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:(22) 226 84 85
WWW: http://forum.swiatkwiatow.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Autorzy serwisu od wielu lat zajmują się uprawą kwiatów i wszelkiego rodzaju roślin w swoich ogrodach i domach. Ten długi okres pozwolił nam zebrać odpowiednie doświadczenie i wiedzę, pozwalającą dostarczyć naszym roślinom dokładnie tego, czego oczekują. Mamy nadzieję, że również Wy będziecie zadowoleni i skorzystacie z naszych doświadczeń.

 

Na naszej stronie, w „Encyklopedii Kwiatów”, znajdziecie wszystkie informacje o roślinach, ich uprawie, zastosowaniu oraz pielęgnacji.

 

W dziale „Poradnik Ogrodniczy” znajdują się ciekawe artykuły i szczegółowe porady o uprawie kwiatów i roślin.

 

Na forum ogrodniczym możecie Państwo wymienić się spostrzeżeniami i uwagami z innymi użytkownikami serwisu.

 

Codziennie dostajemy nowe opinie naszych użytkowników oraz propozycje współpracy, na których opieramy kolejne kroki budowy naszego serwisu. Założeniem projektu Świat Kwiatów jest utworzenie platformy informacyjno-komunikacyjnej, która dostarczy ludziom mającym taką samą pasję jak My, niezbędnych informacji i wskazówek.

 

Od samego początku staramy się dopasować serwis do Państwa oczekiwań i dlatego będzie nam miło, jeśli podzielicie się Państwo swoimi spostrzeżeniami na temat strony. Z pewnością pomoże to w dalszym doskonaleniu naszego projektu i wpłynie na jego rozwój.

Galeria:


Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.