Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Leżaki ogrodowe » GOŁĄB

Profil firmy:

GOŁĄB

GOŁĄB

Kategoria: Leżaki ogrodowe

ul. Partyzantów 5
42-290 Blachownia
woj. śląskie

Poleć firmę:

         


Telefon:34 320 50 60
WWW: http://www.golab.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Metaloplastyka to główna gałąź działania firmy GOŁĄB. Początki firmy sięgają 1995 r. i od tego czasu firma znana jest jako producent metaloplastyki w szerokim asortymencie.

Metaloplastyka to rzemiosło artystyczne, dzięki któremu każde wnętrze nabiera niepowtarzalnego wyglądu i nastroju. Nasze najpopularniejsze produkty to świeczniki, kwietniki i meble artystyczne. Świeczniki wykonujemy jako wysokie - świeczniki stojące oraz świeczniki niskie - świeczniki stołowe. Nasze kwietniki metalowe będą ozdobą każdego wnętrza lub tarasu, czy ogrodu. Poza świecznikami i kwietnikami wykonujemy inne produkty z metaloplastyki takie jak: stojaki na wino, meble artystyczne, wieszaki, serwetniki, oprawiamy szkło w metal, a także produkujemy stojaki na bombki i ozdoby świąteczne.

Bogata oferta naszej firmy obejmuje ponad 500 różnych wzorów. Co dwa tygodnie wprowadzamy na rynek nowe produkty. Pełną ofertę prezentujemy w katalogu i na płycie CD.

Poza metaloplastyką zajmujemy się produkcją leżaków turystycznych, a także akcesoriów sportowych takich jak bramki do unihokeja, sanki, czy stołki rybackie.

Galeria:

GOŁĄB
GOŁĄB
GOŁĄB
GOŁĄB
GOŁĄB
GOŁĄB

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.