Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Giełdy ogrodnicze » Giełda Kwiatów w Częstochowie

Profil firmy:

Giełda Kwiatów w Częstochowie

Giełda Kwiatów w Częstochowie

Kategoria: Giełdy ogrodnicze

ul. Radomska 14/20
42-200 Częstochowa
woj. śląskie

Poleć firmę:

         


Telefon:502 491 509
WWW: http://www.kwiaty.wsop.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

GIEŁDA KWIATÓW w Częstochowie jest największym i najlepiej zorganizowanym rynkiem kwiatów ciętych, roślin doniczkowych, akcesoriów ogrodniczych, upominków i zniczy w regionie częstochowskim.

Uczestnikami Giełdy jest ponad 400 ogrodników z Częstochowy, okolic Częstochowy oraz powiatów : kłobuckiego, lublinieckiego, oleskiego, myszkowskiego, wieluńskiego, pajęczańskiego, radomszczańskiego i piotrkowskiego.

Giełda Kwiatów w Częstochowie charakteryzuje się konkurencyjnymi, w stosunku do innych giełd kwiatowych, cenami kwiatów ciętych, roślin doniczkowych i szkółkarskich. Atrakcyjność Giełdy Kwiatów w Częstochowie zwiększa duży wybór dodatków ozdobnych, artykułów zaopatrzeniowych dla ogrodnictwa, elementów architektury ogrodowej oraz artykułów pamiątkarskich i zniczy.

Niekwestionowanym walorem Giełdy Kwiatów w Częstochowie jest funkcjonalnie urządzony plac na którym się odbywa, oraz dobra organizacja sprzedaży.

Administratorem Giełdy Kwiatów w Częstochowie jest Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Częstochowie, która oferuje do wynajęcia zwłaszcza dla firm ogrodniczych, funkcjonalne powierzchnie biurowe, magazyny, chłodnie oraz place manewrowe.

Galeria:

Giełda Kwiatów w Częstochowie
Giełda Kwiatów w Częstochowie
Giełda Kwiatów w Częstochowie
Giełda Kwiatów w Częstochowie
Giełda Kwiatów w Częstochowie
Giełda Kwiatów w Częstochowie

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.