Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Garaże » Haiku Studio Michał Pliszka

Profil firmy:

Haiku Studio Michał Pliszka

Haiku Studio Michał Pliszka

Kategoria: Garaże

ul. Jerzego z Dąbrowy 5a
77-300 Człuchów
woj. pomorskie

Poleć firmę:

         


Telefon:602 790 598
WWW: http://ogrodolandia.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Nasza firma znajduje się w Człuchowie (woj. Pomorskie). Dowozimy nasze meble na terenie Pomorza, a także do m.in. następujących miast: Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Koszalin, Szczecin, Piła, Bydgoszcz.

Proponujemy architekturę ogrodową wykonaną z drewna świerkowego i sosnowego, która znakomicie oddaje piękno natury a zarazem jest wytrzymałym i trwałym materiałem. Zabiegamy o to, aby sprzedawany przez nas asortyment był wysokiej jakości i spełniał nie tylko dekoracyjne, ale także użyteczne funkcje w ogrodzie i na posesji.

Skupiamy się głównie na sprzedaży internetowej, a zamówienia na niektóre produkty, jak np. panele ogrodzeniowe są realizowane indywidualnie (panele ogrodzeniowe są kompletowane pod konkretne zamówienie).
Co roku odświeżamy naszą ofertę, aby odpowiedzieć na zapotrzebowania rynkowe i być na czasie z aktualnymi modami i trendami w architekturze ogrodowej.

Jeśli nie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie produktu, którym są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie zapytania na adres: meble@s-bud.pl. Staramy się, aby nasza oferta była dostosowana do Państwa oczekiwań.

Galeria:

Haiku Studio Michał Pliszka
Haiku Studio Michał Pliszka
Haiku Studio Michał Pliszka
Haiku Studio Michał Pliszka
Haiku Studio Michał Pliszka
Haiku Studio Michał Pliszka

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.