Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Narzędzia ręczne » Hella Polska Sp. z o.o

Profil firmy:

Hella Polska Sp. z o.o

Hella Polska Sp. z o.o

Kategoria: Narzędzia ręczne

Wał Miedzeszyński 552
03-994 Warszawa
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon: 22/514 17 60
WWW: http://poland.hella-gutmann.com/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Wskutek połączenia dwóch liderów rynkowych i ekspertów we wrześniu 2008 r. powstała nowa, a jednak już znana marka: Hella Gutmann.

Celem spółki, w której firmy Hella i Gutmann przejęły po 50 procent udziałów, jest zapewnienie skutecznego i całościowego wsparcia dla warsztatów samochodowych w ramach całego procesu wykonywania naprawy - od przyjęcia pojazdu, przez szybką diagnostykę i wyszukanie błędów, po udostępnienie danych technicznych oraz zapewniania pomocy przy przeprowadzaniu naprawy, a także szybkie zaopatrzenie w części zamienne. W ten sposób Hella Gutmann zapewnia swoim klientom trwałą, długoterminową i opłacalną przewagę nad konkurencją.

Hella Gutmann to wiele korzyści w jednym: oparte na dekadach doświadczeń kompetencje w zakresie diagnostyki oraz jedna z najlepszych na rynku palet produktów i usług w zakresie całościowych napraw pojazdów. A także olbrzymi zasób wiedzy specjalistycznej i globalna sieć sprzedawców oraz partnerów serwisowych w ponad 100 krajach.

Nasza spółka to nie tylko suma naszych pracowników i rozwiązań − Hella Gutmann to po prostu partner warsztatów jutra.

Galeria:

Hella Polska Sp. z o.o
Hella Polska Sp. z o.o
Hella Polska Sp. z o.o
Hella Polska Sp. z o.o
Hella Polska Sp. z o.o
Hella Polska Sp. z o.o

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.