Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Technika wodna » Hydroogród

Profil firmy:

Hydroogród

Hydroogród

Kategoria: Technika wodna

ul. Prawnicza 64
02-495 Warszawa
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:22 667 75 35
WWW: http://www.hydroogrod.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma HYDROOGRÓD istnieje na rynku polskim od 1990. Swoją działalność rozpoczęła od sprzedaży małych fontanienek oraz od produkcji podwodnego oświetlenia halogenowego.

W tamtym czasie rozpropagowaliśmy również na rynku polskim sprzedaż folii izolacyjnej PVC do budowy oczek wodnych. Z biegiem czasu zaczęliśmy importować coraz większy asortyment do ogrodów wodnych oraz rozszerzać własną produkcję o inne akcesoria.

Na początku lat 90-tych otworzyliśmy w Warszawie (na SWB ul. Bartycka 26) profesjonalny i unikalny na polskim rynku specjalistyczny sklep z osprzętem do oczek wodnych, w tamtych czasach jedyny w Polsce. W miarę wzrostu zainteresowania oczkami wodnymi zajęliśmy się również sprzedażą hurtową i kompleksowym zaopatrzeniem centrów ogrodniczych, sklepów i firm ogrodniczych.

Obecnie jesteśmy producentem wielu artykułów do oczek wodnych, takich jak: halogenowe oświetlenie podwodne (mające zastosowanie w oczkach wodnych, dużych fontannach miejskich i małych fontannach wnętrzowych), filtry biologiczne BIOCLIN, podbieraki, woreczki i kieszenie do roślin wodnych, fontanny pływające, dysze do fontann, przeręble styropianowe TRIO i wiele innych.

Oprócz produktów własnej produkcji w sprzedaży posiadamy także folie izolacyjne: EPDM, PVC na stawy (możemy się pochwalić, że jesteśmy największym dystrybutorem folii produkowanej przez Ergis), pompy fontannowe i wodospadowe, gotowe oczka wodne, włókniny ochronne, preparaty antyglonowe, pokarmy dla ryb, filtry UV-C i kosze do roślin wodnych oraz wiele innych produktów związanych z wodą w ogrodzie.

Współpracujemy z wieloma firmami na świeciej: MESSNER (Niemcy), PROJECT (Włochy), LEADER PUMPS (Włochy), Van Gerven (Holandia) oraz z Polski – Aquael, Aqua Szut, Ergis.

Galeria:

Hydroogród
Hydroogród
Hydroogród
Hydroogród
Hydroogród
Hydroogród

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Firmy pokrewne:


Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.