Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Narzędzia ręczne » Instar Sp. J.

Profil firmy:

Instar Sp. J.

Instar Sp. J.

Kategoria: Narzędzia ręczne

ul. Tarnowska 9
34-600 Limanowa
woj. małopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:48 18 3339 295
WWW: http://instar.net.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

INSTAR Sp. J. jest dynamiczie rozwijającą się firmą działającą od 1994 r.

Historię firmy pisze nasz rozwój i ciągłe inwestycje w segmenty związane z jakością produkcji asortymentem i systemem obsługi klientów.

Od początku istnienia stworzyliśmy najpopularniejsze  grupy ręcznych narzędzi budowlanych, dbając o ich wysoką jakość i innowacyjność. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze narzędzia produkowane ze stali nierdzewnej mogły być sygnowane znakiem "ROST FREI".

Jako producent mamy wpływ nie tylko na asortyment i jakość, ale również na cenę naszych narzędzi, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze warunki handlowe.

Na solidną obsługę kontrahentów z Unii Europejskiej oraz Rosji, Ukrainy i Białorusi pozwoliły inwestycje zrealizowane w latach 2008-2009 , w szczególności rozbudowa zakładu produkcyjnego oraz powierzchni magazynowych.

Wypracowany przez lata profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zapewnienie stałej współpracy, to tylko niektóre z naszych priorytetów, na które stawiamy szukając nowych partnerów handlowych.

Firma INSTAR posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001, a jej dynamiczny rozwój został już trzykrotnie potwierdzony przyznaniem Gazeli Biznesu 2007, 2008 oraz 2012.

Galeria:

Instar Sp. J.
Instar Sp. J.
Instar Sp. J.
Instar Sp. J.
Instar Sp. J.
Instar Sp. J.

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.