Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Huśtawki » Inter-Play

Profil firmy:

Inter-Play

Inter-Play

Kategoria: Huśtawki

ul. Małkowskiego 1/3
70-304 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Poleć firmę:

         


Telefon:(91) 422 33 99
WWW: http://www.inter-play.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Tworzymy przyjazną przestrzeń oferując rozwiązania tylko o najwyższej jakości. Pomagamy tworzyć ciekawe miejsce z wieloma atrakcjami funkcjonalno-estetycznymi. Dzięki zastosowaniu rozwiązań INTER-PLAY stworzysz obiekt będący Twoją najlepszą wizytówką.

Dostarczamy place zabaw do użytku zarówno publicznego jak i przydomowego, elastyczne nawierzchnie bezpieczne stosowane na placach zabaw, ścieżkach i boiskach, systemy sportowe w skład których wchodzi wyposażenie sportowe (kosze, bramki, stoły do ping-ponga i inne), fitness zewnętrzny (siłownie plenerowe), skateparki i inne.

Niezbędne wyposażenie miejsc rekreacyjnych to ogrodzenia oraz szeroka oferta wyposażenia komunalnego w skład której wchodzą ławki, stojaki rowerowe, kosze na śmieci, słupki parkowe itp.

Galeria:

Inter-Play
Inter-Play
Inter-Play
Inter-Play
Inter-Play
Inter-Play

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.