Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Baseny ogrodowe » Kowalko - Baseny Ogrodowe

Profil firmy:

Kowalko - Baseny Ogrodowe

Kowalko - Baseny Ogrodowe

Kategoria: Baseny ogrodowe

RADOM
26-600 Bielicha 67a
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:660 344 073
WWW: http://www.basenykowalko.com

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. W tym czasie nasze przedsiębiorstwo rozbudowywało się, zdobywało nowe rynki zbytu i pracowało nad doskonaleniem jakości świadczonych usług.

Wieloletnie doświadczenie w branży stawia nas w ścisłej czołówce najlepszych polskich firm produkujących poliestrowe baseny kąpielowe. Nasze produkty cieszą się uznaniem również na rynku europejskim.

Dzięki nieustannej trosce o wysoką jakość produktów, zdobyliśmy zaufanie wielu osób. Nasze baseny przydomowe można spotkać w ogrodach polskich i zagranicznych klientów.

Misją naszej firmy jest dostarczanie asortymentu najwyższej jakości. Dbamy, by każdy basen naszej produkcji był synonimem solidności. Projektujemy baseny ogrodowe z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Nasze baseny przeznaczone są dla osób dorosłych i dla dzieci.

Galeria:

Kowalko - Baseny Ogrodowe
Kowalko - Baseny Ogrodowe
Kowalko - Baseny Ogrodowe
Kowalko - Baseny Ogrodowe
Kowalko - Baseny Ogrodowe
Kowalko - Baseny Ogrodowe

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.