Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Projektowanie ogrodów » Lunatic Garden

Profil firmy:

Lunatic Garden

Lunatic Garden

Kategoria: Projektowanie ogrodów

ul. Skrajna 4
20-802 Lublin
woj. lubelskie

Poleć firmę:

         


Telefon:505-689-958
WWW: http://lunaticgarden.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

W bogatej ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowe projektowanie, wykonywanie, nawadnianie oraz późniejsza pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni. Dodatkowo oferujemy usługi brukarskie i wystrój wnętrz zielenią. Świadczymy usługi ogrodnicze zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Pracujemy dla inwestorów instytucjonalnych (korporacje) i indywidualnych. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie zlecenia, począwszy od porad projektanckich, przez dobór materiałów i końcowego wykonania ogrodów.

Posiadamy wiedzę i potencjał umożliwiający realizację przedsięwzięć w krótkim czasie. Powierzane nam zadania wykonujemy szybko, rzetelnie, terminowo. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje w skład, której wchodzą architekci krajobrazu i absolwenci wydziału ogrodniczego na kierunku Tereny Zieleni. Nie boimy się nowych wyzwań i odważnych decyzji.

W trosce o Państwa ogrody współpracujemy z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi co pozwala na zastosowanie najlepszej jakości materiału roślinnego. Inwestujemy tylko w dobry i sprawdzony sprzęt, aby świadczone przez nas usługi były jak najwyższej jakości. Projektowane i wykonywane przez nas ogrody są cenione za swoją oryginalność, niepowtarzalność i konkurencyjne ceny.

Działamy na terenie województwa Lubelskiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego i w ich okolicach.

Galeria:

Lunatic Garden
Lunatic Garden
Lunatic Garden
Lunatic Garden
Lunatic Garden
Lunatic Garden

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Firmy pokrewne:


Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.