Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Huśtawki, Hamaki » Meblobranie.pl Sp. z o.o.

Profil firmy:

Meblobranie.pl Sp. z o.o.

Meblobranie.pl Sp. z o.o.

Kategoria: Huśtawki Hamaki

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:22 378 32 00
WWW: http://www.meblodajnia.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Meblodajnia to efekt naszego kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży mebli online. Świadomi najczęściej pojawiąjących się wyzwań i problemów związanych z zakupem mebli za pośrednictwem internetu przygotowaliśmy specjalny, dedykowany serwis, który zamiast kilku tysięcy produktów dostępnych w standardowych terminach 3 do 6 tygodni zawiera tytko starannie wybrane - czyli takie, dla których czas realizacji nie przekracza 5 dni, a koszt dostawy przesyłki jest nie większy niż 100zł.

Staramy się aby nasz internetowy sklep meblowy oferował tanie meble, choć w tym przypadku "tanie" nie znaczy, że niskiej jakości - nasża dewizą jest dostarczanie jakości odpowiedniej, a nawet wyższej do nakładów. Dużą uwagę poświęcamy na meble pokojowe i tapicerowane - czyli takie, które najczęściej kupują Polacy. Szczególonie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na narożniki do spania, rozkładane i ze skrzynią na pościel. Uzupełnieniem tej oferty są roskładane sofy i kanapy w różnych wariantach. Równie bogata jest nasza oferta jeśli chodzi o szafki na buty, stoliki RTV i kawowe, oraz nowoczesne meblościanki. 

Dokładamy wszelkich starań, aby z każdym dniem oferta tanich mebli dostępnych online była coraz większa.

Galeria:

Meblobranie.pl Sp. z o.o.
Meblobranie.pl Sp. z o.o.
Meblobranie.pl Sp. z o.o.
Meblobranie.pl Sp. z o.o.
Meblobranie.pl Sp. z o.o.
Meblobranie.pl Sp. z o.o.

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.