Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Sklepy ogrodnicze, Ogrodnicze Sklepy internetowe, Woda w ogrodzie » ORLOF twórczo i z pasją

Profil firmy:

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Galeria sztuki ORLOF ręcznie wytwarza wysokiej jakości, ekskluzywne i unikatowe rzeźby do ogrodu i dekoracje do domu.U nas zamówisz:

  • dekoracje do ogrodu - karmniki dla ptaków, misy ozdobne, poidła, rzeźby na specjalne zamówienie
  • dekoracje do domu - patery dekoracyjne, stojaki na wino, zegary z drewna, przyborniki na biurko, skarbonki, lampy

Powyższe produkty wykonuje własnoręcznie artystka Joanna Orłow-Szmatka, której kierunek twórczości opiera się na abstrakcji przenikającej z realizmem. Artystka, tworząc swoje prace używa naturalnych materiałów, jak beton czy drewno, które wspaniale wpiszą się w każde otoczenie. Zakup rękodzieła do domu lub ogrodu to dobry pomysł na prezent na różne okazje, jak np. rocznice, urodziny, święta czy na nowe mieszkanie.Sklep internetowy orlofrzezby.pl to znakomite miejsce dla wszystkich pasjonatów sztuki i przedmiotów handmade.

Galeria:

ORLOF twórczo i z pasją
ORLOF twórczo i z pasją
ORLOF twórczo i z pasją
ORLOF twórczo i z pasją
ORLOF twórczo i z pasją
ORLOF twórczo i z pasją

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.