Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Centra ogrodnicze » Ogród Śląski Antoni Żurek

Profil firmy:

Ogród Śląski Antoni Żurek

Ogród Śląski Antoni Żurek

Kategoria: Centra ogrodnicze

ul.Tarnogórska 75
42-622 Świerklaniec
woj. śląskie

Poleć firmę:

         

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Tradycje ogrodnicze w naszej rodzinie sięgają 1925 Replica Watches uk roku, kiedy to przodek rodziny Żurek - Maksymilian Skrzycki, rozpoczął prace w gospodarstwie ogrodniczym Hrabiego  von Donnesmarck’a  w Świerklańcu. Dzisiaj, w kolejnym pokoleniu, pałeczkę przejął  Antoni Żurek, który udoskonala dzieło swoich przodków.

Początkowo szkółka zajmowała się uprawą róż i drzew owocowych liczących około 300 gatunków. Z każdym rokiem asortyment był powiększany i dzisiaj uprawy są prowadzone na łącznej powierzchni 7,5 hektara. Prowadzimy uprawę roślin i sadzonek w gruncie, i w pojemnikach na ponad 3 ha, w szklarniach i namiotach.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment roślin Swiss Replica Watches iglastych i liściastych, drzew, bylin, roślin wodnych i wrzosowatych. Łącznie w sprzedaży znajduje się ponad 1100 gatunków i odmian roślin, krzewów i drzew ozdobnych, co czyni ofertę szkółki wyjątkowo pełną i wszechstronną. Z upływem czasu specjalnością szkółki stały się pnącza, przede wszystkim powojniki, które polecamy praktycznie we wszystkich dostępnych na naszym rynku odmianach. Każdego roku w naszej ofercie pojawia się kilkadziesiąt nowości ogrodniczych.

W 2004 roku otworzyliśmy nowoczesne centrum ogrodnicze „Ogród Śląski” w Świerklańcu, o łącznej powierzchni 8000 m2, które składa się z supermarketu ogrodniczego, punktu sprzedaży roślin, kwiaciarni, kawiarenki oraz sali konferencyjnej, w której chętnie organizujemy imprezy okolicznościowe. W  supermarkecie ogrodniczym prowadzimy sprzedaż wszelkich produktów potrzebnych do pielęgnacji oraz urządzania ogrodów. Posiadamy również duży ogród pokazowy, który inspiruje do tworzenia nowych kompozycji ogrodowych. Można zobaczyć w nim okazy ciekawych roślin oraz obserwować je przez cały rok.

Galeria:

Ogród Śląski Antoni Żurek
Ogród Śląski Antoni Żurek
Ogród Śląski Antoni Żurek
Ogród Śląski Antoni Żurek
Ogród Śląski Antoni Żurek
Ogród Śląski Antoni Żurek

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.