Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Prace porządkowe » Ogrodnictwo Trawlis

Profil firmy:

Ogrodnictwo Trawlis

Ogrodnictwo Trawlis

Kategoria: Prace porządkowe

Narciarska 3/1
71-737 SZCZECIN
woj. zachodniopomorskie

Poleć firmę:

         


Telefon:606923966
WWW: http://trawlis.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Kochacie ogrodnictwo, ale macie już dość tego, że każdą wolną chwilę poświęcacie na pielęgnację i prace porządkowe? Chcecie wreszcie cieszyć się pełnym wykorzystywaniem swoich ogrodów? Z chęcią Wam w tym pomogę. Praca w ogrodzie od zawsze dawała mi dużo radości i satysfakcji, aż wreszcie uczyniła z ogrodnictwa prawdziwą pasję oraz hobby.

Postanowiłam wykorzystać zdobytą w tym zakresie wiedzę, umiejętności oraz talent i zaoferować usługi ogrodnicze szerokiemu gronu odbiorców. Swoją działalność rozpoczęłam na terenie miasta Szczecin, by z czasem usługi ogrodnicze zaproponować osobom z okolic. Obecnie obsługuję klientów na terenie województwa zachodniopomorskiego w okolicach Szczecina, Pyrzyc oraz Stargardu Szczecińskiego.

Wraz z rosnącą liczbą Klientów wzrastało całe przedsiębiorstwo i mogłam poszerzyć ofertę. Dziś wraz z doświadczonymi ogrodnikami zajmujemy się zakładaniem ogrodów oraz pielęgnacją terenów zielonych. Przeprowadzamy prace w przydomowych ogrodach, na działkach ogrodowych, terenach użyteczności publicznej oraz zielonych terenach wokół firm.

Galeria:

Ogrodnictwo Trawlis
Ogrodnictwo Trawlis
Ogrodnictwo Trawlis
Ogrodnictwo Trawlis

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.