Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Projektowanie ogrodów » Ogrody porosa

Profil firmy:

Ogrody porosa

Ogrody porosa

Kategoria: Projektowanie ogrodów

ul Rubież 14b/48
61-695 Poznań
woj. wielkopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:61 826 92 70
WWW: http://www.porosa.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Na rynku istniejemy od 1995 r. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie, upór w pokonywaniu trudności, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz ciągła świadomość potrzeby rozwoju zaowocowały dziś pozycją wśród liderów na rynku firm świadczących usługi w zielonej branży. Realizacje nasze możemy dziś znależć m.in. w Paryżu, Moskwie, Berlinie czy Mediolanie. Konieczność sprostania innym gustom i trendom to jednocześnie źrodło inspiracji i świeżości, ale i też ogromnej satysfakcji całego zespołu z dobrze wykonanej pracy.

Tworzymy dzieła wyjątkowe. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Dbając o najmniejszy szczegół do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów: ludzi świadomych, wrażliwych, umiejących czytać przestrzeń.

Funkcjonalność, zastosowanie nowoczesnych technologii, przy tym szyk i elegancja dobrze wkomponowane w otoczenie to główne założenia, jakie przyświecają naszym projektantom: zespołowi młodych, zdolnych i ambitnych ludzi z pasją tworzenia.

Galeria:

Ogrody porosa
Ogrody porosa
Ogrody porosa
Ogrody porosa
Ogrody porosa
Ogrody porosa

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.