Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Huśtawki, Hamaki » PH Podhale Sp. Z o.o.

Profil firmy:

PH Podhale Sp. Z o.o.

PH Podhale Sp. Z o.o.

Kategoria: Huśtawki Hamaki

ul. Marcinkowicka 4
33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:18 547 30 18
WWW: http://bhsystem.eu

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Właścicielem marki handlowej BH System jest firma PH Podhale Sp. Z o.o. działająca na rynku polskim od roku 1996. Firma specjalizuje się w produkcji i montażu drewnianych domów całorocznych, domków letniskowych oraz mebli ogrodowych i placów zabaw dla dzieci. Firma posiada kilka składów budowlanych na terenie Polski oraz swoich przedstawicieli w Czechach i na Słowacji.

Firma PH Podhale Sp. Z o.o. postawiła na styl budownictwa drewnianego stosowanego od wieków w Europie. Produkty PH Podhale Sp. Z o.o. sprzedawane są w kraju i zagranicą ciągle poszerzając grono naszych zadowolonych klientów.

W związku z tym, iż firma realizuje w dużej części zamówienia niestandardowe pod potrzeby danego klienta, dlatego w załączeniu przedstawiamy Państwu fragment naszej oferty, która nieustannie się rozwija łącząc w sobie tradycję
i nowoczesność.

Galeria:

PH Podhale Sp. Z o.o.
PH Podhale Sp. Z o.o.
PH Podhale Sp. Z o.o.
PH Podhale Sp. Z o.o.
PH Podhale Sp. Z o.o.
PH Podhale Sp. Z o.o.

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.