Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Sklepy ogrodnicze » PPUH Skarby Ogrodu

Profil firmy:

PPUH Skarby Ogrodu

PPUH Skarby Ogrodu

Kategoria: Sklepy ogrodnicze

Ul.Kochanowskiego 34
26-640 Skaryszew
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:48 610 28 32
WWW: http://www.sklep.skarbyogrodu.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Gospodarstwo szkółkarskie „Skarby Ogrodu” jest firmą o kilku pokoleniowym doświadczeniu i bogatej tradycji związanej ze Szkółkarstwem i Ogrodnictwem.

Od początku istnienia, celem i ambicją firmy jest zapewnienie naszym Klientom szerokiego asortymentu materiału szkółkarskiego a także informacji o roślinach, ogrodach, zarówno w dziedzinie projektowania ogrodów jaki i ich pielęgnacji. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich roślin. Doświadczeni pracownicy naszej firmy dbają o to, aby świadczone przez nas usługi oraz sprzedawane produkty spełniały wszystkie oczekiwania Klientów.

 

Gospodarstwo Szkółkarskie "Skarby Ogrodu" swoimi rodzinnymi tradycjami sięga 1950 roku, a dzisiaj, w kolejnym pokoleniu, jego właścicielem i gospodarzem jest Tomasz Szymański. Siła rodzinnej firmy, która narodziła się z pasji i zamiłowania do roślin, tkwi w tradycji i doświadczeniu zdobywanym od przeszło pięćdziesięciu lat.

Obecnie prowadzimy uprawę roślin i sadzonek w gruncie na powierzchni 4,70 ha oraz w namiotach (0,4 ha) W naszej ofercie znajduje się szereg iglastych i liściastych roślin ozdobnych oraz drzew i krzewów owocowych. Oferowane gatunki i odmiany roślin dostępne są w pojemnikach i z gruntu.Łącznie w sprzedaży posiadamy ponad 400 gatunków i odmian roślin, krzewów i drzew ozdobnych oraz owocowych, co czyni ofertę szkółki wyjątkowo pełną i wszechstronną. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową także wysyłkową. Od 2010 prowadzimy plantację towarową 2,5h Borówki Amerykańskiej w przypadku zakładania plantacji służymy pomocą


 

Gospodarstwo Szkółkarskie „Skarby Ogrodu” oferuje:
 

  • - wysokiej jakości i szeroki wybór roślin: liściastych, iglastych, owocowych
  • - transport zakupionych roślin po wcześniejszym uzgodnieniu
  • - możliwość posadzenia roślin u odbiorcy
  • - projektowanie ogrodów
  • - pielęgnacja założonego ogrodu
  • - doradztwo związane z założeniem i pielęgnacją ogrodu

Galeria:

PPUH Skarby Ogrodu
PPUH Skarby Ogrodu
PPUH Skarby Ogrodu
PPUH Skarby Ogrodu
PPUH Skarby Ogrodu
PPUH Skarby Ogrodu

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.