Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Ławki ogrodowe » P.P.H.U. REKORD

Profil firmy:

P.P.H.U. REKORD

P.P.H.U. REKORD

Kategoria: Ławki ogrodowe

ul. Aleksandrowska 6
95-050 Konstantynów Łódzki
woj. cała polska

Poleć firmę:

         

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Nasza firma powstała za względu na rosnące zainteresowanie rynku krajowego elementami tzw. małej architektury. Produkujemy trwałe i wygodne ławki miejskie, ławki parkowe, oraz ławki ogrodowe. Nasze produkty charakteryzują się dbałością o szczegóły wykonania, estetyką i wysoką jakością, co w połączeniu z przystępną ceną jest motorem napędowym naszej firmy.
 
Produkujemy ławki i kosze dla urzędów miast, gmin, spółdzielni mieszkaniowych i odbiorców detalicznych. Nasze doświadczenia i fachowa kadra oraz rzetelność bezpośrednio przekładają się na uznanie i zadowolenie naszych klientów, co potwierdzają ich liczne referencje. Ponadto cały czas prowadzimy serwis naszych wyrobów, zapewniając części zamienne dla produkowanych przez nas elementów małej architektury po przystępnych cenach.
Mamy nadzieje, że informacje zawarte na stronie pomogą Państwu na dokonanie trafnego wyboru i zostaniecie kolejnymi zadowolonymi klientami naszej firmy.

Galeria:

P.P.H.U. REKORD
P.P.H.U. REKORD
P.P.H.U. REKORD
P.P.H.U. REKORD
P.P.H.U. REKORD
P.P.H.U. REKORD

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.