Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Narzędzia ręczne » P.P.U.H "DESPOL - TECHNIK" Sp. J.

Profil firmy:

P.P.U.H

P.P.U.H "DESPOL - TECHNIK" Sp. J.

Kategoria: Narzędzia ręczne

Ul. Prym. Wyszyńskiego 142
97- 500 Radomsko
woj. łódzkie

Poleć firmę:

         


Telefon:44/683 78 95
WWW: http://www.despol-technik.pl

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma powstała 3-go października 1992 roku. Obecnie jest spółka jawną. W skład zarządu wchodzą mgr inż. Lech Dynus, Marian Jaworski, mgr. Piotr Skalski.
Przez szereg lat głównym nurtem naszej działalności jest handel oraz doradztwo techniczne w zakresie szeroko pojętej produkcji przemysłowej i rzemieślniczej. Ponadto będąc przedstawicielami kilkudziesięciu firm zarówno polskich jak i zagranicznych staliśmy się partnerami w handlu hurtowym z podmiotami o podobnej specyfice działalności. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy na rynku, pozwalają nam na fachową obsługę zarówno dużych zakładów produkcyjnych jak i mniejszych rzemieślniczych czy wreszcie klientów detalicznych.
Chcąc przybliżyć Państwu naszą ofertę zapraszamy do lektury strony internetowej

 

Galeria:


Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.