Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Centra ogrodnicze » Przedsiębiorstwo Ogrodnicze OWIPLANT Sp. z o.o

Profil firmy:

Przedsiębiorstwo Ogrodnicze OWIPLANT Sp. z o.o

Przedsiębiorstwo Ogrodnicze OWIPLANT Sp. z o.o

Kategoria: Centra ogrodnicze

ul. Poznańska 15
62-005 Owińska
woj. wielkopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:61 8 111 900
WWW: http://primaflora.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

W Owińskach koło Poznania, na terenie gdzie od ponad 50-ciu lat produkuje się piękne kwiaty na potrzeby miasta i okolicy, powstało nowoczesne, a zarazem największe centrum ogrodnicze w kraju.

PrimaFlora to przedsięwzięcie spółki Owiplant, które kontynuuje wieloletnie tradycje ogrodnicze tego miejsca. Wsparte jest ono kilkupokoleniowym doświadczeniem polskiej, ogrodniczej rodziny działającej na rynku jako Vitroflora. Na powierzchni 6 500 m kw, pod jednym dachem najnowocześniejszych szklarni, Centrum Ogrodnicze PrimaFlora oferuje Państwu wszystko to, co potrzebne do ogrodu, dekoracji domu i biura. PrimaFlora, to miejsce poznawania nowoczesnych rozwiązań i aranżacji ogrodów oraz wnętrz, z możliwością dokonywania zakupów. PrimaFlora, to propozycja na każdą pogodę – miejsce, które pozwoli mile i pożytecznie spędzić czas całej rodzinie, zrelaksować się, niezależnie od tego czy za oknem słońce, czy deszcz.

Specjalnie dla Państwa wygody podzieliliśmy nasze Centrum Ogrodnicze na działy grup i kategorii produktów, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie zarówno do ogrodu jak i domu.

Kluczową częścią naszego Centrum Ogrodniczego, są oczywiście hale roślin doniczkowych, rabatowych, byliny, drzewa i krzewy, które wyróżniają nas nie tylko wielkością, ale również jakością jaką oferujemy klientowi.

Galeria:

Przedsiębiorstwo Ogrodnicze OWIPLANT Sp. z o.o
Przedsiębiorstwo Ogrodnicze OWIPLANT Sp. z o.o

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.