Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Projektowanie ogrodów » RES-GAL

Profil firmy:

RES-GAL

RES-GAL

Kategoria: Projektowanie ogrodów

ul. Paderewskiego 37
35-328 Rzeszów
woj. podkarpackie

Poleć firmę:

         


Telefon:602 246 200
WWW: http://www.projektogrodu.info/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma RES-GAL działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

     Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny , powstało z moich projektów. Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. Na każdej działce możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od Powierzchni ogrodu, na której mają powstać.

    Pamiętajmy też o systemie nawadniania ogrodu, który pozwoli nam na optymalne nawodnienie ogrodu i zapobiegnie przeschnięciu roślin w czasie urlopu.

     Zapraszam na następne strony, gdzie zobaczycie różne zdjęcia ogrodów, przeczytacie kilka słów o pielęgnacji ogrodu. Oferujemy gotowe projekty ogrodów, które można dostosować do Państwa działek. Wykonujemy też projekty na indywidualne zamówienia. Jest też możliwość projektowania ogrodu przez internet online.

    Zaglądnijcie też na stronę z linkami- znajdziecie tam artykuły publikowane w różnych mediach, na temat naszej firmy i ogrodów. 

Galeria:

RES-GAL
RES-GAL
RES-GAL
RES-GAL
RES-GAL
RES-GAL

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.