Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Place zabaw » Saternus

Profil firmy:

Saternus

Saternus

Kategoria: Place zabaw

ul. Nowa 32
41-500 Chorzów
woj. śląskie

Poleć firmę:

         

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Jesteśmy grupą doświadczonych firm specjalizujących się w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw oraz terenów rekreacyjno sportowych. Saternus Distribution Sp. z o.o. sp.k. powstało w wyniku restrukturyzacji Grupy Saternus i przejęło obowiązki firmy dystrybucyjnej wcześniej funkcjonującej pod nazwą Saternus Sp. z o.o. Realizacja głównego zadania spółki jest możliwa dzięki profesjonalnej obsłudze w zakresie:
 

  • doradztwa - na poziomie projektowym i wykonawczym,
  • projektowania zagospodarowań terenów,
  • usług budowlanych
  • wyposażania placów zabaw w urządzenia zabawowe, sportowe oraz komunalne.


Od 1993 roku zrealizowaliśmy blisko 8000 inwestycji opartych na urządzeniach ze standardowej oferty oraz produkowanych pod indywidualne zamówienia. Od 2010 roku odpowiedzialnie uczestniczymy w programie rządowym Radosna Szkoła, w ramach którego zrealizowaliśmy ponad 300 placów zabaw. Obecnie jako grupa firm zatrudniamy blisko 100 osób.

Stworzyliśmy interdyscyplinarny zespół specjalistów z zakresu architektury krajobrazu, budownictwa i wzornictwa przemysłowego realizujących nasz główny cel jakim jest zadowolenie klientów.

Jesteśmy dumni będąc współtwórcami i uczestnikami rynku placów zabaw w Polsce. Nieustannie dbamy o standardy bezpieczeństwa i jakości, gdyż mamy zamiar czynnie przyczyniać się do dalszego rozwoju branży. Nie zapominając o nadrzędnym celu jakim jest radosna i bezpieczna zabawa dzieci oraz młodzieży, pracujemy z energią i zaangażowaniem na zaufanie jakim obdarzyli nas nasi wieloletni klienci.

Galeria:

Saternus
Saternus
Saternus
Saternus
Saternus
Saternus

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.