Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Giełdy ogrodnicze » Śląska Giełda Kwiatowa SYNERGIA

Profil firmy:

Śląska Giełda Kwiatowa SYNERGIA

Śląska Giełda Kwiatowa SYNERGIA

Kategoria: Giełdy ogrodnicze

ul. Sadowa 3
43-100 Tychy
woj. śląskie

Poleć firmę:

         


Telefon:(32) 218 00 80
WWW: http://www.sgk.tychy.pl

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe, drzewa i krzewy ozdobne oraz różnorodne dodatki do kwiatów, upominki jak i artykuły do dekoracji wnętrz oraz świece i znicze. Ponad 800 operatorów oferuje swoim klientom hurtowym towar w atrakcyjnych cenach.

Hala Kwiatów o powierzchni ponad 5 tys. m2, wewnątrz której utrzymuje się stała temperatura 16°C, gwarantuje sprzedającym utrzymanie towaru w odpowiedniej jakości. Dzięki innowacyjnym technologicznie rozwiązaniom, najwięcej zyskuje konsument, otrzymując towar o najwyższym standardzie w dobrych cenach. Zapraszamy także na szkolenia i pokazy florystyczne. Nasza oferta skierowana jest do zarówno początkujących, stawiających pierwsze kroki w branży, jak i do bardziej zaawansowanych florystów, dla których organizujemy zajęcia tematyczne.

Galeria:


Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.