Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Trampoliny » Sonifit

Profil firmy:

Sonifit

Sonifit

Kategoria: Trampoliny

Jana Pawła II 135
35-317 Rzeszów
woj. podkarpackie

Poleć firmę:

         


Telefon:602138160
WWW: http://sonifit.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Producent trampolin Sonifit istnieje na runku już 8 lat. Dziś bogatsi o zdobyte doświadczenie, ciągle analizujemy nasze działanie i wyciągamy wnioski. Wsłuchujemy się uważnie w każdą sugestię i opinię klientów, dzięki czemu możemy systematycznie i harmonijnie rozwijać naszą działalność.


Jesteśmy dumni, że niezmiennie utrzymujemy status sklepu „polecanego przez Klientów”. Stawiamy na jakość oferowanych usług prestiż i uznanie, w tak wymagającej dziedzinie jak handel, buduje się w oparciu o najwyższą jakość oferowanych usług. Poważnie traktujemy zagadnienia etyki w biznesie. Nasza działalność jest transparentna i odpowiedzialna, sumiennie regulujemy swoje zobowiązania finansowe.

Zakupy u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo. Towary z naszych aukcji są fabrycznie nowe i objęte gwarancją. Na każdy przedmiot wystawiamy paragon lub fakturę VAT jako dowód zakupu, który jest jednocześnie podstawą gwarancji.

Galeria:

Sonifit
Sonifit
Sonifit
Sonifit
Sonifit
Sonifit

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.