Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Domki narzędziowe » Stimeo Grzegorz Pintal

Profil firmy:

Stimeo Grzegorz Pintal

Stimeo Grzegorz Pintal

Kategoria: Domki narzędziowe

ul. Emilii Plater 6
71-635 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Poleć firmę:

         


Telefon:733 53 53 54
WWW: http://www.stimeo-domki.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Jesteśmy firmą, która stara się wychodzić na przeciw Państwa oczekiwanim. Staramy się oferować wyłącznie produkty sprawdzone i funkcjonalne, wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach dbając o najwyższą jakość obsługi. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami i dostawcami o  udokumentowanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Naszą ofertę stanowi  architektura ogrodowa – szeroki wybór umożliwia dopasowanie produktu niemal do każdego ogrodu. Aby zapewnić Państwu komfort w ogrodzie oferujemy różnorodne domki drewniane, altany ogrodowe, wiaty, szklarnie. W szerokim zakresie naszej działalności jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zlecenia. 

Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa zamówienie nietypowe, także pod obiekty użyteczności publicznej takich jak SPA, baseny, Hotele, Aquaparki. Aby zapewnić naszym klientom pełen komfort saunowania oferujemy drewniane akcesoria do saun, w tym chochle do saun, cebrzyki saunowe, zagłówki do sauny, zegary których używać można w saunie i wiele innych. Dbamy o odpowiednie wyposażenie saun i komfort użytkowania. Dlatego oferujemy także specjalnie dobrane zestawy kosmetyków do sauny, złożone wyłącznie ze stuprocentowo naturalnych kremów do sauny, soli i cukrów do peelingu, olejków aromatyzowanych do inhalacji i masażu oraz inne kosmetyki. Wspieramy kulturę prawidłowego saunowania. Jesteśmy partnerem akcji „Majtki w saunie uwierają”, popularyzującą naturalne i zdrowe korzystanie z sauny. 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie czy uwagi, to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie na ulicy Emilii Plater 6. 71-635 Szczecin. 
Pod tym adresem można obejrzeć ekspozycję saun oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące naszych produktów. 

Galeria:

Stimeo Grzegorz Pintal
Stimeo Grzegorz Pintal
Stimeo Grzegorz Pintal
Stimeo Grzegorz Pintal
Stimeo Grzegorz Pintal

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.