Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Ławki ogrodowe, Parasole ogrodowe, Leżaki ogrodowe » Sun Garden Sp. z o.o.

Profil firmy:

Sun Garden Sp. z o.o.

Sun Garden Sp. z o.o.

Kategoria: Ławki ogrodowe Parasole ogrodowe Leżaki ogrodowe

ul. Turecka 36
62-709 Malanów
woj. wielkopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:48 63 289 89 01
WWW: http://www.sun-garden.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma Sun Garden Sp. z o.o. powiązana kapitałowo jest z firmą Sun Garden GmbH, mającą swoją siedzibę w Niemczech w miejscowości Neuenkirchen k. Rheine.

Od momentu kiedy w 1982 roku powstała firma Sun Garden GmbH, wszystko koncentruje się w niej wokół ogrodu i tego jak jeszcze bardziej uprzyjemnić spędzanie w nim czasu. Świadomość wysokiej jakości oraz myśli innowacyjnej pomogły nam odnieść sukces i stać się jednym z największych w Europie producentów parasoli ogrodowych oraz poduszek na meble ogrodowe. Ten sam cel zamierzamy osiągnąć jeżeli chodzi o nową grupę artykułów w naszym asortymencie – tekstylia domowe.

Zakład produkcyjny z siedzibą w Malanowie położony jest we wschodniej części województwa wielkopolskiego. Zakład w Polsce powstał w 1991 roku i zatrudniał początkowo 30 osób produkując poduszki ogrodowe. Coroczne inwestycje kapitału właścicielskiego doprowadziły do bardzo dynamicznego rozwoju firmy. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1800 osób produkując bogatą gamę mebli ogrodowych, parasoli, poduszek ogrodowych, tekstyliów domowych, mebli tapicerowanych i materaców. Firma Sun Garden Sp. z o.o. jest podmiotem gospodarczym, w znacznym stopniu redukującym bezrobocie w powiecie tureckim, które w m-cu grudniu 2007 wynosiło 8,6% (w Polsce ogółem 11%).

Galeria:

Sun Garden Sp. z o.o.
Sun Garden Sp. z o.o.
Sun Garden Sp. z o.o.
Sun Garden Sp. z o.o.
Sun Garden Sp. z o.o.
Sun Garden Sp. z o.o.

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.