Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Altany » WOOD DESIGN WALDEMAR WILK

Profil firmy:

WOOD DESIGN WALDEMAR WILK

WOOD DESIGN WALDEMAR WILK

Kategoria: Altany

ul. Solskiego 5
59-225 Chojnów
woj. dolnośląskie

Poleć firmę:

         


Telefon:768 188 787
WWW: http://www.architekturaogrodowa.eu/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma : Architektura Ogrodowa Wood Design powstała w 2001 r.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży ogrodowych wyrobów drewnianych, w szczególności:
Produkty naszej firmy są do nabycia na terenie całego kraju. Zaopatrujemy klientów zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych. Jako wiodący producent m.in. takich wyrobów jak altany realizujemy zamówienia według naszych autorskich projektów, jak i indywidualnych zleceń i pomysłów klientów. Funkcjonujemy na rynku branżowym już od kilkunastu lat dlatego nasze wyroby (altany drewniane, ogrodowe, wiaty, zadaszenia, pergole…) są do nabycia w wielu markowych centrach ogrodniczych. Stale współpracujemy z projektantami ogrodów i terenów zielonych - nasze produkty są często ważnym elementem wielu realizacji, a także stanowią ozdobę miast, gmin i wielu innych placówek oświatowych.
Jako jedyna firma w Polsce zrealizowaliśmy projekt dekoracyjnych drewnianych konstrukcji zadaszonych zlecony przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Sprostaliśmy wymaganiom i jest to w obecnej chwili wizytówka naszej działalności oraz dowód na to, że podejmiemy się każdego wyzwania.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować wyroby, zdolne zadowolić najbardziej wymagających klientów. Wyroby ogrodowe wykonane są z drewna iglastego. Nowoczesny proces produkcyjny oraz zabezpieczenie produktów drewnianych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i biologicznych poprzez impregnację ciśnieniową w autoklawie, powoduje że wyroby nasze będą Państwu służyć przez długie lata.

Galeria:

WOOD DESIGN WALDEMAR WILK
WOOD DESIGN WALDEMAR WILK
WOOD DESIGN WALDEMAR WILK
WOOD DESIGN WALDEMAR WILK
WOOD DESIGN WALDEMAR WILK
WOOD DESIGN WALDEMAR WILK

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.