Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Giełdy ogrodnicze » Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.

Profil firmy:

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.

Kategoria: Giełdy ogrodnicze

Franowo 1
61-302 Poznań
woj. wielkopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:(61)8763-200
WWW: http://www.wgro.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Istotą działania Wielkopolskiej Gildii Rolno-Ogrodniczej S.A. z siedzibą w Poznaniu jest budowa zintegrowanego łańcucha dystrybucji produktów rolno-spożywczych dla stworzenia optymalnych warunków dla jego uczestników przy zapewnieniu obowiązujących wymogów bezpieczeństwa żywności.

POLITYKA JAKOŚCI

Misja Spółki realizowana jest poprzez:

  • Administrowanie rynku hurtowego w sposób zapewniający optymalizację warunków działalności handlowej jego uczestników oraz obrót produktami rolno-spożywczymi w sposób spełniający wymagania bezpieczeństwa żywności.
  • Prowadzenie działalności handlowej opartej na optymalnych rozwiązaniach dystrybucyjno-logistycznych z uwzględnieniem zasad Systemu Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności w obszarze działalności handlowej.
  • Ciągłe podnoszenie świadomości i umiejętności kadry w celu doskonalenia naszego przedsiębiorstwa w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania, funkcjonującego w oparciu o wymagania norm ISO 9001:2000 i ISO 22000:2005, zastępującą normę DS 3027 E:2002.
  • Organizowanie rynków pierwotnych poprzez prowadzenie działalności integracyjno-szkoleniowej oraz inicjowanie i koordynowanie działalności produkcyjnej.
  • Prowadzenie działalności marketingowej celem rozpoznania potrzeb i wymagań rynku oraz podejmowania działań zmierzających do ich zaspokojenia.

Galeria:

Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.
Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.
Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza S.A.

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.