Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Sklepy ogrodnicze, Ogrodnicze Sklepy internetowe, Poradniki » Zone Pots Beata Warlikowska

Profil firmy:

Zone Pots Beata Warlikowska

Zone Pots Beata Warlikowska

Kategoria: Sklepy ogrodnicze Ogrodnicze Sklepy internetowe Poradniki

Stary Toruń, Ul Jaśminowa 19
87-134 Zławieś Wielka
woj. cała polska

Poleć firmę:

         


Telefon:691991703
WWW: http://strefadonic.pl

Godziny otwarcia: 8.00 - 14.00

  • Zgłoś błąd:




Opis firmy:

Dekoracje i wyposażenie wnętrz Donice z laminatu poliestrowo szklanego, niezwykle wytrzymałe i lekkie. Donice z aluminium odpornego na korozję i zmienne warunki atmosferyczne. Donice z ostatnio modnego cortenu, który zaskakuje zmienną kolorystyką każdego dnia, a rudo-brązowy kolor doskonale komponuje się z zieloną roślinnością. Jest wytrzymały, nosi znamiona stali czarnej, a nie rdzewieje i nie podlega utylizacji w czasie jak stal zwykła. Ostatnio projektanci i architekci chętnie sięgają po ten produkt, który równie dobrze prezentuje się w mieszkaniu na tle jasnej ściany tworząc interesujący kontrast w postaci rzeźby przestrzennej, czy też płaskorzeźby. Z kolei lekkie aluminium wykorzystywane jest do produkcji donic na stelażu, które znakomicie prezentują roślinność na wysokości naszego wzroku. Często zdobią nasze salony i przestrzeń biurową. Donice z laminatu szczególnie te w kształcie prostokąta znakomicie nadają się do wydzielenia określonej przestrzeni np. w ogródku restauracyjnym. Donice z popularnego polietylenu (tańsze) nie odbiegają wyglądem i designem od tych z laminatu. Występują w wielu kolorach i kształtach. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. W szerokiej ofercie sklepu znajdziemy również donice ze stali szlachetnej nierdzewnej inox. Firma "strefa donic" rozszerzyła usługi i wprowadziła produkt na zamówienie w oparciu i autorski projekt klienta. Świadczy również usługi wystroju i aranżacji określonej przestrzeni w lokalizacji klienta na terenie Polski. Zapraszamy do skorzystania z pełnej naszej oferty. Doradzimy, zaproponujemy rozwiązanie i przeprowadzimy projekt zgodnie z oczekiwaniami klienta. Hitem oferty są fontanny ogrodowe nowoczesne podświetlane i kominki ogrodowe z grillem. Zapraszamy.  

Galeria:

Zone Pots Beata Warlikowska
Zone Pots Beata Warlikowska
Zone Pots Beata Warlikowska
Zone Pots Beata Warlikowska
Zone Pots Beata Warlikowska
Zone Pots Beata Warlikowska

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.