Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Ogrodzenia drewniane » "DREWBET" Sp. J.

Profil firmy:

"DREWBET" Sp. J.

Kategoria: Ogrodzenia drewniane

Zbrojewsko 14
42-165 Lipie
woj. śląskie

Poleć firmę:

         


Telefon:(34) 318 90 27
WWW: http://ogrodzenia.drewbet.pl

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Firma DREWBET istnieje od 1995 r. Zajmujemy się głównie produkcją i sprzedażą ogrodzeń betonowych, drewnianych, bram oraz furtek. Zapewniamy duży asortyment i wysoką jakość. Posiadamy własną bazę transportową, dzięki której skutecznie i szybko realizujemy zamówienia bezpośrednie jak i telefoniczne. Estetyka i trwałość, którymi cechują się nasze wyroby pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów. Prostota konstrukcji naszych ogrodzeń umożliwia samodzielny, szybki i łatwy montaż. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie montażu tychże ogrodzeń zgodnie z życzeniem Klienta.

Pozostałą naszą ofertę uzupełnia tartak oraz nowoczesna stolarnia. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży drewna budowlanego to jest tarcicy, więźby dachowej oraz wyrobów ogrodowych w tym także palisady, rolborderów, donic, stołów i innych związanych z zagospodarowaniem tak zwanego terenu zielonego.

Konserwacja drewna metodą próżniowo-ciśnieniową, stosowana przez naszą firmę, zapewnia głęboką ochronę drewna, gwarantując przedłużoną żywotność w skrajnych warunkach pogodowych, w stałym kontakcie z ziemią i wodą. Stosowany przez nas środek konserwujący eliminuje potrzebę tradycyjnej konserwacji drewna i posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Całość tą świetnie uzupełnia grupa młodych i profesjonalnych pracowników, która ma wpływ na wzrost pozycji naszej firmy na rynku polskim a już niedługo także i europejskim. Wciąż uczymy się i zdobywamy kolejne doświadczenia. Stając wobec różnego typu wyzwań, każdego dnia decydujemy wspólnie o dalszym rozwoju i działaniach firmy.

Galeria:


Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.