Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Zabawki ogrodowe » bartez

Profil firmy:

bartez

bartez

Kategoria: Zabawki ogrodowe

ul. Książęca 1
61-361 Poznań
woj. wielkopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:506 227 631
WWW: http://www.bartez.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Bartez Place Zabaw to profesjonalny producent placów zabaw. Firma została założona w 2003 roku. Od tego czasu naszą główna działalnością jest kompleksowa obsługa placów zabaw w zakresie budowy, konserwacji i remontów drewnianych elementów zabawowych. Budowa placu zabaw przez firmę Bartez to gwarancja świetnej zabawy i bezpieczeństwa Twoich dzieci!

Budowa placu zabaw tylko z nami!

W oparciu o doświadczenia związane ze współpracą z placówkami oświatowymi które posiadały drewniane elementy wyposażenia placów zabaw, stworzyliśmy własne projekty konstrukcji zabawowych, które poddaliśmy certyfikacji a następnie wdrożyliśmy do produkcji. Dokładamy wszelkich starań aby nasze realizacje były estetyczne, bezpieczne i solidne. Dlatego nasze produkty są wykonane z dużych przekrojów drewna, są zawsze dodatkowo malowane impregnatami koloryzującymi (lub bezbarwnymi), co zwiększa ich wytrzymałość i powoduje że są ekonomiczniejsze w eksploatacji.

"Buduj, konserwuj, naprawiaj i remontuj swój plac zabaw z firmą BARTEZ", to hasło do którego przywiązujemy szczególną uwagę. Bezpieczeństwo to podstawa dobrej zabawy, dlatego staramy się usuwać wasze problemy z placami zabaw jak najszybciej.

Producent placów zabaw Bartez to pewny partner, któremu możesz zaufać!

Galeria:

bartez
bartez
bartez
bartez
bartez

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.