Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Huśtawki, Place zabaw » educarium spółka z o.o.

Profil firmy:

educarium spółka z o.o.

educarium spółka z o.o.

Kategoria: Huśtawki Place zabaw

ul. Grunwaldzka 207
85-451 Bydgoszcz
woj. kujawskopomorskie

Poleć firmę:

         


Telefon:512 345 977
WWW: http://educarium-placezabaw.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Place zabaw PROLUDIC dają dzieciom mnóstwo frajdy! Place zabaw PROLUDIC są bezpieczne – są projektowane z myślą o trwałości, z zachowaniem aktualnych i surowych norm bezpieczeństwa, a także z dostosowaniem funkcji zabawowych do możliwości docelowej grupy użytkowników. Place zabaw PROLUDIC są bezpieczne, ponieważ są trwałe. Materiały zastosowane w placach zabaw PROLUDIC są najwyższej jakości: elementy metalowe wykonano ze stali galwanizowanej lub niedzewnej; elementy drewniane są klejone warstwowo, dzięki czemu stają się niebywale trwałe; słupy drewniane utrzymuje stałą grubość przez cały okres użytkowania, nawet przy ekspozycji na zróżnicowane warunki pogodowe; drewno nie posiada sęków, pęknięć ani drzazg, przez co nie stanowi potencjalnego źródła skaleczeń, jedenocześnie będąc przyjemnym w dotyku.

Materiał kompozytowy, zastosowany w wielu urządzeniach PROLUDIC, jest odporny na wiele czynników i zachowuje swoje żywe barwy niezależnie od warunków atmosferycznych, tj.:  słońca, mrozu lub deszczu. Plac zabaw PROLUDIC jest długotrwały i charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji przez wiele lat. Dlatego też plac zabaw PROLUDIC jest bardzo ekonomicznym wyborem w długoterminowej perspektywie. Place zabaw PROLUDIC są piękne, a ogromny wybór urządzeń zabawowych PROLUDIC oferuje inwestorom i projektantom bardzo duże możliwości projektowe oraz niczym nieskrępowaną możliwość realizacji własnych życzeń. Modularny system budowy placów zabaw PROLUDIC umożliwia duży wybór kolorów i form, aby jak najlepiej wkomponować ten ważny element krajobrazu w konkretny teren i jego uwarunkowania. Marka PROLUDIC oferuje 7 serii urządzeń zabawowych dla różnych grup wiekowych: TIBOO i VIVAREA dla najmłodszych dzieci, DIABOLO, VIVACITY, KANOPE i BIIBOX dla dzieci w wieku 4-12 lat oraz IXO dla dzieci starszych. Oferta PROLUDIC to także różnorodny asortyment urządzeń wolnostojących, tj.: huśtawek, zjeżdżalni, piaskownic, karuzel, bujaków oraz wielu innych przyrządów, które gwarantują zróżnicowane atrakcje na placu zabaw. Firma PROLUDIC oferuje także profesjonalne wyposażenie boisk sportowych oraz szeroki wybór urządzeń do uprawiania fitness na świeżym powietrzu. Produkty PROLUDIC spełniają najwyższe standardy jakości oraz posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Place zabaw PROLUDIC są importowane i budowane w Polsce przez firmę Educarium spółkę z o.o. z Bydgoszczy. Projektujemy i wykonujemy place zabaw dla dzieci na terenie całej Polski.

Galeria:

educarium spółka z o.o.
educarium spółka z o.o.
educarium spółka z o.o.
educarium spółka z o.o.
educarium spółka z o.o.
educarium spółka z o.o.

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.