Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Zestawy ogrodowe, Leżaki ogrodowe » Dominova

Profil firmy:

Dominova

Dobra 14/4
15-034 Białystok
woj. podlaskie

Poleć firmę:

         


Telefon:85 652 27 71
WWW: http://dominova.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

DOMINOVA jest sklepem internetowym zajmującym się importem i sprzedażą głównie mebli przeznaczonych do użytku publicznego - meble hotelowe, tarasowe, restauracyjne, kawiarniane. Dodatkowo zaopatrujemy obiekty w podstawy do stołów, nogi do stołów konferencyjnych, leżaki basenowe. Wszystkie produkty pochodzą od znanych producentów głównie z Włoch i Polski oraz Austrii, Turcji oraz Austarali. Są to produkty najwyższej jakości, które zapewnią długie lata użytkowania. Dodatkowo w ofercie posiadamy meble designerskie idealnie nadające się do użytku dla odbiorców prywatnych.  

 

 

W swojej ofercie posiadamy:

 

Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, głównie stali i tworzyw sztucznych, które umożliwiają użytkowanie produktów zarówno w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Oferowane produkty są przeznaczone dla klientów indywidualnych lub firmowych, poszukujących wysokiej jakości produktów do swojego domu i ogrodu oraz do dużych obiektów, takich jak: hotele, pensjonaty, centra SPA, centra kongresowe i domy weselne, jak również restauracje, bary, kluby nocne,kawiarnie inne lokale użyteczności publicznej oraz firmy zajmujące się kompleksowym wyposażeniem wymienionych obiektów.

Galeria:

Dominova
Dominova
Dominova
Dominova
Dominova
Dominova

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.