Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Altany, Pergole » Greenstyl P.P.H.U

Profil firmy:

Greenstyl P.P.H.U

Greenstyl P.P.H.U

Kategoria: Altany Pergole

ul . Przewodowa 75
04-874 Warszawa
woj. mazowieckie

Poleć firmę:

         


Telefon:533 13 44 50
WWW: http://www.pergole.ogrodowe.com.pl/

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Dlaczego powinni Państwo wybrać ofertę naszej firmy?

Najszersza oferta na rynku
Sklep internetowy Pergole.Ogrodowe.com.pl umożliwia złożenie zamówienia nie tylko na standardowe wyroby z drewna ogrodowego jak altany, pergole czy drewniane meble ogrodowe. Oferujemy również projektowanie i realizację drewnianej architektury ogrodowej według indywidualnych wymagań. U nas mogą Państwo zlecić kompleksowe wykonanie swojego ogrodu. Również sadzenie roślin i instalacja nawadniania.
22 lat doświadczenia     
Wieloletnie doświadczenie
Już od 22 projektujemy i urządzamy ogrody. Z prawdziwą pasja zmieniamy otoczenie, stosując maksymę "Chcieć, to znaczy móc". Współpracujemy z najlepszymi firmami, które od lat eksportują swoje wyroby do wielu krajów Europy. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu produkty sprawdzone przez tysiące klientów w różnych krajach i zagwarantować oryginalne wzornictwo, zarówno tradycyjne jak i tworzone zgodnie najnowszymi trendami.
Doświadczona kadra     
Elastyczność i doświadczona kadra
Greenstyl to doświadczona kadra. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach: inżynierowie, projektanci, doświadczeni montażyści. Dzięki profesjonalnemu zespołowi gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdej realizacji. Szanujemy Państwa czas, dzieki naszej wiedzy i nowoczesnym technologiom, większość wycen i projektów możemy przygotować bez konieczności wizji lokalnych.
Precyzja     
Drewno to bardzo wdzięczny materiał do obróbki, ale pod warunkiem, że jest się dokładnym i cierpliwym. Nasze konstrukcje są perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane. Dzięki temu są bardzo trwałe i będą upiększać Państwa ogrody latami. Udało nam się to osiągnąć w oparciu o nowoczesny park maszynowy, rygorystyczną kontrolę jakości i impregnację drewna renomowanym impregnatem

Galeria:

Greenstyl P.P.H.U
Greenstyl P.P.H.U
Greenstyl P.P.H.U
Greenstyl P.P.H.U
Greenstyl P.P.H.U
Greenstyl P.P.H.U

Jak dojechać:

Wyznacz trasę dojazdu

szukaj

Słowa kluczowe:

Firmy pokrewne:


Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.