Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Projektowanie ogrodów, Zakładanie ogrodów » PINI OGRÓD Agnieszka Perzanowska

Profil firmy:

PINI OGRÓD Agnieszka Perzanowska

PINI OGRÓD Agnieszka Perzanowska

Kategoria: Projektowanie ogrodów Zakładanie ogrodów

Kwartowa 3/6
31-419 Kraków
woj. małopolskie

Poleć firmę:

         


Telefon:531929186
WWW: http://piniogrod.net

  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Przedsiębiorstwo Pini Ogród zakładaniem i projektowaniem ogrodów zajmuje się już od 8 lat. Dzięki swojej ogromnej wiedzy oraz uzyskanemu doświadczeniu zakłada dla odbiorców ciekawe i funkcjonalne miejsca relaksu w ogrodach. Kraków i pobliskie miejscowości w promieniu 30 km to główny obszar aktywności firmy.

 

Zakres usług firmy jest wszechstronny i obejmuje wszystko, co potrzebne jest do stworzenia zachwycającego ogrodu obojętnie od jego powierzchni. Pracownicy firmy radzą w wyborze znakomitych rozwiązań, tworzą kosztorysy, a po szczegółowych uzgodnieniach z klientem przystępują do wykonania szkiców koncepcyjnych oraz wykonawczych wraz z wizualizacją komputerową – z nią można dokładnie ujrzeć, jak może wyglądać nowy ogród. Oferta ujmuje też darmowe przeglądy ogrodu.

 

Od roku 2013 firma zaczęła także świadczenie usługi instalacji inteligentnego systemu nawadniania na bieżąco sprawdzającego zapotrzebowanie na wodę. Wykonuje instalacje oświetlenia ogrodowego, zakładanie ścieżek oraz świadczy inne usługi. Całkowita oferta jest zademonstrowana na stronie.

 

Pini Ogród Projektowanie Ogrodów – pragnących mieć przepiękny ogród zapraszamy na witrynę firmy!

 

 

Galeria:


Ostatnio dodano:

Partnerzy

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.