Ogrodoteka.pl

Aktualnie jesteś: Strona główna » Centra ogrodnicze, Hurtowanie ogrodnicze, Zakładanie ogrodów » P.P.U.H. Zielona Oaza

Profil firmy:

P.P.U.H. Zielona Oaza

Kościuszki 25
36-200 Brzozów
woj. podkarpackie

Poleć firmę:

         


Telefon:695423102
WWW: http://zielonaoaza.com.pl/

 • Zgłoś błąd:
Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 • 2 video - kliknij i zobacz
 • 3 video - kliknij i zobacz

Opis firmy:

Zielona Oaza to producent wysokiej jakości podłoży kwiatowych i ziemi ogrodniczej, kory sosnowej, torfu (kwaśnego i odkwaszonego) oraz kamieni i grysu ozdobnego. Prowadzimy sieć doskonale wyposażonych Centrów Ogrodniczych oraz oferujemy usługi związane z projektowaniem i zakładaniem ogrodów.

Oferta marki Zielona Oaza:

 • Ziemia uniwersalna Zielona Oaza to mieszanka torfu wysokiego, torfu niskiego z piaskiem, korą, dolomitem perlitem oraz mikro- i makroelementów. Dzięki starannie dobranym proporcjom składników charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością oraz wysoką absorpcją wodną. Ziemia uniwersalna Zielona Oaza to gotowe podłoże do przesadzania i sadzenia wszelkiego rodzaju roślin w domu i ogrodzie. Podłoże uniwersalne do kwiatów, roślin domowych, balkonowych i ogrodowych zapewni idealne warunki do prawidłowego ukorzenienia, wzrostu i kwitnięcia.
 • Ziemia do wysiewu i pikowania charakteryzuje się luźną strukturą, pozwalającą na szybkie kiełkowanie nasion i cebulek. Podłoże do siewu Zielona Oaza zawiera dobrane w odpowiednich proporcjach składniki (torf wysoki, torf niski, piasek, mikroelementy, makroelementy), które ułatwiają wzrost młodych roślin i prawidłowy rozwój korzeni.
 • Ziemia do paproci Zielona Oaza to gotowe podłoże do sadzenia i przesadzania paproci, które zapewnia idealną wilgotność potrzebną roślinie. To doskonałe podłoże do paproci domowych i ogrodowych, które potrzebują żyznej i stale wilgotnej gleby.

 

 • Ziemia do roślin domowych doskonale nadaje się do przesadzania wszelkich kwiatów doniczkowych tj. palmy, draceny, juki, fikusy czy szeflery. Podłoże do roślin domowych zapewnia optymalne warunki do zdrowego i silnego wzrostu. Doskonale magazynuje wodę i składniki pokarmowe niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin i kwiatów doniczkowych.
 • Specjalistyczne Podłoże do kaktusów i sukulentów zapewnia optymalną wilgotność zbliżoną do naturalnego środowiska tych roślin. Przeznaczone jest do sadzenia i przesadzania wszystkich rodzajów kaktusów, zmniejsza ryzyko gnicia systemu korzeniowego, jest odpowiednio lekkie i przewiewne.
 • Podłoże do roślin balkonowych i kwitnących ze starannie dobranym składem, zapewniającym szybki wzrost oraz bujne kwitnienie. Ziemia do pelargonii Zielona Oaza gwarantuje bardzo dobrą wentylację korzeni i prawidłowy rozwój rośliny. Idealne podłoże do begonii, aksamitek, niecierpków, bratków i wszystkich odmian roślin balkonowych, głównie kwitnących.
 • Specjalistyczne Podłoże do roślin kwaśnolubnych (azalii, wrzosów, rododendronów czy borówki amerykańskiej), zapewniające bardzo dobrą przepuszczalność i wentylację korzeni. Ziemia do roślin kwaśnolubnych Zielona Oaza to gwarancja doskonałego magazynowania wody i składników pokarmowych.
 • Luźne Podłoże do storczyków Zielona Oaza to mieszanka włóknistego torfu wysokiego, kory sosnowej, chipsów kokosowych i keramzytu, wyróżniające się zwiększoną pojemnością powietrza i bardzo dużą przewiewnością. Podłoże do storczyków doskonale nadaje się zarówno do młodych roślin, jak i okazów wyjątkowo wrażliwych.
 • Gotowe Uniwersalne podłoże do iglaków to mieszanka starannie wyselekcjonowanych składników, dobranych w odpowiednich proporcjach, które zapewnia optymalne warunki do wzrostu i rozwoju wszystkich drzew i krzewów iglastych. Doskonale nadaje się zarówno do sadzenia i przesadzania niewielkich roślin iglastych, jak i dużych drzew.
 • Torf kwaśny do roślin ozdobnych i warzyw Zielona Oaza idealny jest do stosowania w uprawie i hodowli wszystkich roślin kwaśnolubnych. Dostarcza do podłoża próchnicę, spulchnia i napowietrza glebę. Torf kwaśny skutecznie poprawia strukturę gleby, dzięki czemu rośliny mają optymalne warunki do ukorzeniania, wzrostu, kwitnięcia i owocowania.
 • Torf odkwaszony Zielona Oaza znakomicie poprawia strukturę gleby – spulchnia ją i napowietrza, tworząc dzięki temu świetne warunki do prawidłowego ukorzeniania roślin. Reguluje stosunki powietrzno – wodne i przywraca równowagę biologiczną gleby. Torf odkwaszony Zielona Oaza można stosować w uprawie roślin ozdobnych i warzyw, zarówno w uprawach domowych, jak i ogrodowych.
 • Kora sosnowa mielona Zielona Oaza to całkowicie naturalny i ekologiczny produkt, który można stosować do ściółkowania (rozsypując na agrowłókninę lub bezpośrednio na glebę), co zabezpiecza podłoże przed wysychaniem i chwastami. Kora ogrodowa mielona ma wysokie walory estetyczne, doskonale nadaje się do dekoracji rabat, głównie wokół niewielkich roślin.
 • Kamienie i grysy Zielona Oaza znakomicie nadają się do dekoracji terenów przydomowych, jako ozdoba pod drzewa, krzewy czy skalniaki. Charakteryzują się niepowtarzalnym kształtem oraz kolorami, dzięki czemu nadają ogrodowi uroku i klasy. Kamienie i grysy dekoracyjne Zielona Oaza są wyjątkowo wygodnym materiałem do aranżacji ogrodów, alejek, rabat czy podjazdów. Nie ulegają rozkładowi i nie wymagają uzupełnień (nie są rozwiewane przez wiatr). Co ważne – doskonale chronią glebę przed chwastami i utratą wilgoci.

 

Firma Zielona Oaza od kilkunastu lat z powodzeniem cieszy się uznaniem klientów, którzy zlecili nam projekt i realizację ogrodów. Nasi specjaliści przygotowują profesjonalne plany zagospodarowania terenów zielonych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji.

Stworzone przez nas projekty ogrodów powstały w oparciu o ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, są efektem połączenia pasji, zmysłu artystycznego i kompozycyjnego. Do realizacji i tworzenia ogrodów wykorzystujemy tylko piękne i zdrowe rośliny, pochodzące z najlepszych polskich szkółek. Świadczymy również usługi związane z zakładaniem trawników (w tym również trawników z rolki), instalowaniem systemów nawadniania i oświetlenia ogrodów.

Galeria:

P.P.U.H. Zielona Oaza
P.P.U.H. Zielona Oaza
P.P.U.H. Zielona Oaza
P.P.U.H. Zielona Oaza

Ostatnio dodano:

Partnerzy

 • Ogrodosfera
 • Eco-Market.pl
 • PanMajster.pl
 • Fabryka Ogrodów
 • Portal e-ogrody.pl
 • GardenWay Romania
 • Pomocspołeczna.rybnik
 • OPS Rybnik

REKLAMA w serwisie

Informacje ogólne

Twoje konto

Społeczności

Bezpieczne

Płatności online

Masz pytania?

Zadzwoń do nas


Ogrodoteka.pl to branżowy katalog internetowy, w którym znajdziesz szereg przydatnych informacji na temat firm z branży ogrodniczej. Reklama na naszym portalu pozwoli zaistnieć twojej firmie w sieci. Wizytówki w serwisie zawierają wszelkie niezbędne dane kontaktowe, opis działalności firmy, mapkę dojazdu oraz galerię zdjęć.